Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Zakończenie sezonu letniego już za nami...

I tym sposobem dotarliśmy do końca sezonu 2017. Poland Bike Marathon - nasz podstawowy cykl maratonowy właśnie dobiegł końca. To co najważniejsze - pokazaliśmy, że jesteśmy drużyną - nie mamy gwiazd, ale mamy solidnych zawodników, którzy potrafią nie tylko się ścigać ale i inteligentnie rozgrywać w kolarskim peletonie pomagając jeden drugiemu.

Współpraca musiała zaowocować - wywalczyliśmy 8 miejsce na 152 zgłoszone drużyny. W klasyfikacji indywidualnej na scenie zobaczyliśmy pięciu naszych zawodników - podobnie jak w klasyfikacji OMNIUM. To cieszy, ale naszym oczkiem w głowie są dzieci - nasza dziecięca drużyna zdobyła 3 miejsce wśród 10 zgłoszonych drużyn, natomiast indywidualnie byliśmy najczęściej wyczytywanym Klubem - 12 naszych zawodników z pośród 15, którzy wystartowali w tym sezonie - zakończyło klasyfikacje generalną w pierwszych szóstkach, a kategorię C2 i C3 zdominowaliśmy.

Nie będziemy się rozpływać i rozpisywać kto jakie miejsce zajął indywidualnie, bo na ten sukces składa się praca całego teamu - i o to w tym sporcie chodzi. W tym miejscu chcemy podziękować Organizatorom, naszym przyjaciołom i wszystkim, którzy nam dobrze życzyli, trzymali za nas kciuki i dopingowali. Dla takich ludzi jak Wy było warto!

Obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby przyszły sezon był równie udany i dostarczył nam wszystkim równie dużo radości i satysfakcji jak właśnie zakończony!

Wróć do listy aktualności