Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

W pogoni za wielkanocnym zajączkiem :)

W Wielkanocny Poniedziałek część naszych Kamyków „nie wytrzymała” siedzenia przy stole i wskoczyła na rowery :) A jak już na rowerach to czemu by nie wystartować w „Pierwszym Wielkanocnym Maratonie – Zdrowerowe & Run” w Buczkach koło Łodzi?

Jak na świąteczny start frekwencja dopisała i pojawiło się 150 kolarzy i kolarek od przedszkolaka do starszaka :)
Organizator przewidział dystanse. Przedszkole – 0,4 km, Family – 6.5 km, Fun – 22km, Mega – 44 km i Giga – 66 km.
Nasz team zdecydował się na trzy pierwsze, bo jednak dało się odczuć niedzielne biesiadowanie ;)

Na trasie 6,5 km królowały długie podjazdy i dynamiczne zjazdy, Filip Surdyk, który „łapał zajączka” wskoczył na pierwsze miejsce podium kategorii II CHL :) . Pierwszy w swojej kategorii dojechał Michał Gruca, a tuż za nim z drugą lokatą Karol Skrzyński. Dziewczynki dorównały kroku swoim kolegom i Ala Surdyk zajęła pierwsze miejsce, a Ola Dorsz stanęła na podium z brązowym krążkiem :). W kategorii Junior Maciej Dorsz zajął 3 pozycję :) BRAWO !

Ewcia – nasza najmłodsza zawodniczka wywalczyła złoto na dystansie dla przedszkolaków :)

A jak było na 22 km - było interwałowo, było z górki i pod górkę na szutrach i w lasach..było po prostu mega fajnie :) Ten dystans pokonali Panowie w kolejności Maciej Surdyk, Jacek Dorsz i Patryk Wojciechowski. Po kilku minutach po chłopakach na macie zameldowała się Karolina Gruca, która wywalczyła 1 pozycję w open i złoto w swojej kategorii 20-40 lat :). Karolinę dzielnie goniła Asia Surdyk, która zajęła 4 miejsce w kategorii :)