U jak Udany dzień w Urszulinie :)

Piękne tereny Poleskiego Parku Narodowego, Pojezierze Łęczyńsko – Włodawskie z jeziorami o błękitnej tafli wody i dziewicza przyroda – taki jest właśnie krajobraz Urszulina i okolic…:)

A my, Kamyki już po raz trzeci przyjechaliśmy w to cudowne miejsce i wzięliśmy udział w siódmym etapie cyklu letniego Poland Bike Marathon. Po interwałowej Górze Kalwarii z wielką przyjemnością ruszyliśmy na płaszczyznę Polesia :)
Na starcie pojawiło się ponad 300 kolarek i kolarzy :), a na pierwszy ogień pojechały nasze bąbelki :) Ewa dojechała ze złotem, a Julinka z brązem :) Brawo dziewczynki! Dalej musiało być równie dobrze a nawet i lepiej :)

Na 10 km trasie FAN w sektorach stanęła nasza młodzież :) . Bank rozbiła kategoria C3 – całe podium Kamyków – Filip Surdyk - złoto, Kuba Gregorowicz - srebro, a Nikodem Rowicki – brąz. W Kategorii C2 Michał Gruca przywiózł złoto a Antek Mrowiński srebro, Maciek Gregorowicz tuż za podium na 4 pozycji z tylko 13 sekundami straty do 3 miejsca. Dziewczynki nie były gorsze i również stanęły na podium – Ala Surdyk ze srebrem, a Ola Dorsz z brązem na szyi :) Brawo Dzieciaki!

Po rywalizacji dzieci, na starcie stanęli dorośli. Niby wszystko jak zawsze ale jednak to co u nas się zmieniło to dystanse :) część naszych Kamyków zaczęła jeździć MAX – i co za tym idzie zaczynamy się liczyć jako drużyna w rywalizacji generalnej:)

Zaczynając od MAXA – na ponad 50 km trasie wystartowali: Ela Mzyk, Patryk Wojciechowski, Jacek Dorsz, Rafał Rowicki, Marcin Gruca i Maciej Dąbrowski. Wszyscy szczęśliwie i bez defektów dojechali do mety, a do tego Ela i Patryk dowieźli srebro i brąz. BRAWO i szacun za dystans!

Na dystansie MINI 35 km pojechali: Rafał Januszewski – meldując się na mecie ze złotym krążkiem, Adam Mrowiński, Karolina Gruca, Joasia Surdyk i Olga Rowicka, która pokazała jak zdobywa się brąz :))))

To był udany dzień, udany wyścig a nasza drużyna dzielnie trzyma się pierwszej dziesiątki – 9 pozycja na 134 drużyn – dla nas wielkie WOOOW ! walczymy dalej :)