Twierdza Modlin i Wajsgóra zdobyte :)

Tym razem do Nowego Dworu Mazowieckiego przyjechało prawie 1000 kolarzy, a więc było się z kim pościgać :) Dorośli kolarze mogli się dodatkowo zmierzyć ze słynną Wajsgórą, a na dystansie MAX nawet dwa razy :)

A jak było? Szybko, twardo i … prosto do celu :) Na pierwszy ogień poszły zmagania najmłodszych naszych bąbelków: Mai Dudkowska, Leo Dudkowski i Patryka Klausa. Leo wywalczył srebro, a Maja i Patryk po świetnym finiszu uplasowali się tuż za podium :)

FANowcy, czyli nasza kamykowa „młodzież” bardzo fajnie poradziły sobie z dystansem 9 km. Ze złotymi krążkami na szyi mogliśmy oklaskiwać Olę Dorsz, Tymka Dudkowskiego, Antka Mrowińskiego i Michała Grucę. Srebro dowieźli Kamila Klaus i Filip Surdyk. Brązowym medalem cieszył się Kuba Gregorowicz. Co prawda bez medali, ale po świetnej jeździe na mecie zameldowali się również pozostali nasi zawodnicy: Julcia Kramska, Ala Surdyk, Maciej Gregorowicz, Karol Skrzyński, Czarek Wcisły, Nikodem Rowicki, Konrad Górczyński.

Malutkim a zarazem dla nas wielkiem sukcesem jest pierwsze miejsce drużyny dziecięcej !

Trasa MINI dla dorosłych była trasą wytrzymałościową i bez „dobrego koła” można było się nieźle zmęczyć :) 26 szybkich kilometrów nie było jednak problemem dla „młodych, gniewnych” Oli Szaturskiej i Niny Rowickiej, które zdobyły kolejno drugie i trzecie miejsce. Patryk Wojciechowski na podwójnej pętki czyli dystansie MAX wywalczył 3 miejsce :))

Pozostali szczęśliwie dojechali na metę. Do rankingu drużyn punkty wywalczyli na dystansie MAX: Jarek Uczkiewicz, Tomek Białek, Jacek Dorsz i Rafał Rowicki.