Aktualności

#RadzyminWSercuMym

Wielkie kolarskie święto w Radzyminie – dla nas to najważniejszy etap, bo na naszej ziemi :)

W sobotę ponad 750 kolarzy i kolarek przyjechało do naszego miasta Cudu nad Wisłą by pościgać się w cyklu Poland Bike Marathon.

Dla nas Kamyków to był bardzo ważny dzień, gdyż zależało nam by nasi przyjaciele i sympatycy kolarstwa byli gościnnie przywitani i czuli się jak u siebie :)

W miasteczku kolarskim rozstawiliśmy nasz namiot, rozłożyliśmy leżaczki, przygotowaliśmy słodki poczęstunek w oczekiwaniu na naszych gości ;)
Dla dzieciaków mieliśmy przygotowane atrakcje takie jak malowania buziek, a do tego każdy maluch otrzymał trąbkę do kibicowania i nasz kamykowy balonik.

W naszym kamykowym namiocie życie się toczyło swoim torem, a tymczasem na starcie w Mini Crossie na 600 metrów były ustawione nasze dwie najmłodsze zawodniczki. Jako trzecia do mety dojechała Julianna, a Ewa uplasowała się 5 pozycji.

Tuż po wyścigu Mini Cross na dystans 8 km po radzymińskim lesie wystartowały nasze dzieciaki :) . Złoty krążek wywalczył Michał, a ze srebrem na mecie zameldowała się Ola i Filip. Tuż za podium, na 4 miejscu była Ala i Antek, a Karol i Nikodem spisali się na 5 :) Mikołaj, nasz nowy zawodnik, radzi sobie coraz lepiej i dojechał jako 10 zawodnik na 20 w swojej kategorii. BRAWO dzieciaki!

U dorosłych Kamyków również były wiele emocji. Pierwszy raz w sezonie letnim Jacek Dorsz i Patryk Wojciechowski zdecydowali się pojechać dystans MAX 54km! Wielki szacun Panowie!

Na dystansie MINI liczącym 26 km walczyli Olga Rowicka, Ela Mzyk, Joasia Surdyk , Karolina Gruca, Adaś Mrowiński , Rafał Rowicki, Rafał Januszewski. Tutaj się po prostu działo :) Dwa srebne medale wywalczyli Ela i nasz Trener Rafał, a z brązowym krążkiem na pudle stanęła Olga!

To co dla nas w tym dniu było najważniejsze – to, że WSZYSTKIE KAMYKI JECHAŁY DLA MAĆKA SURDYKA, który tydzień wcześniej uległ wypadkowi na trasie maratonu i na kilka tygodni został pozbawiony możliwości startów.
Ten dzień był dla nas bardzo szczęśliwy! Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, kibicowanie i odwiedzenie nas i naszego miasta!