Kamyk Radzymin MTB Team

Aktualności

Radzymin – małe miasto z wielkimi ambicjami!

W niedzielę ponad 800 kolarzy i kolarek przyjechało do naszego miasta by pościgać się w naszych lasach.

W miasteczku kolarskim rozstawiliśmy nasz namiot, rozłożyliśmy leżaczki, przygotowaliśmy słodki poczęstunek w oczekiwaniu na naszych gości ;) Zależało nam by każdy czuł się jak „u siebie”.
Dla dzieciaków mieliśmy przygotowane atrakcje takie jak malowania buziek, kolorowanki i inne atrakcje :) Każdy maluch otrzymał również trąbkę do kibicowania, nasz kamykowy balonik i kamykowe krówki :)

W naszym kamykowym namiocie życie się toczyło swoim torem, a tymczasem na starcie w Mini Crossie do startu szykowały się nasze bąbelki. Ze złotym medalem zakończył rywalizację Leo Dudkowski, a Patryk Klaus wywalczył brąz! Maja Dudkowska w pięknym stylu wjechała na metę jako 5 zawodniczka:)

Tuż po wyścigu Mini Cross na dystans 8 km po radzymińskich szlakach wystartowały nasze dzieci i młodzież:) Piach, korzenie i podjazdy dały się mocno we znaki naszym kamykom. Złoty krążek wywalczyła Kamila Klaus, Michał Gruca, Tymek Dudkowski i Antek Mrowiński. Ze srebrem na mecie zameldowała się Ola Dorsz, a brąz przywiozła Natalka Dobrzyńska. Niewiele do szczęścia zabrakło Ali Surdyk, Maćkowi Gregorowiczowi, Filipowi Surdykowi, Kubie Gregorowiczowi, Nikodemowi Rowickiemu i Konradowi Górczyńskiemu ale dla nas i tak spisali się na szóstkę :) BRAWO dzieci!

U dorosłych Kamyków również było wiele emocji. Na dystansie MINI liczącym 29 km srebro wywalczyła Ola Szaturska, a brązowe medale przywieźli Nina Rowicka, Karolina Gruca i Rafał Januszewski. Szczęśliwie do mety dojechali: Kasia Kramska-Dorsz, Olga Rowicka, Ela Mzyk, Adam Mrowiński, Maciej Królik, Maciej Surdyk, Marcin Gruca i Janek Nowak.

Na dystansie MAX mieliśmy jedną Panią – Olę Zasadę, która wywalczyła 4 miejsce :) A Panowie: Rafał Rowicki, Jacek Dorsz, Jarek Uczkiewicz, Maciej Dąbrowski, Albert Klaus i Tomek Białek ze średnią na liczniku powyżej 20km/h na dystansie 51km szczęśliwe ukończyli wyścig, przywożąc punkty dla drużyny :)

Ten dzień był dla nas bardzo ważny! Reprezentować swoje miasto to duma i zaszczyt.

Bardzo dziękujemy wszystkim za liczne przybycie, kibicowanie i odwiedzenie nas i naszego miasta!

Wróć do listy aktualności