Aktualności

Pierwszy inauguracyjny start w Poland Bike Marathon w Otwocku już za nami..

„Wiosna, wiosna ach to ty…” – wreszcie się doczekaliśmy :) , a wraz z wiosną rozpoczęliśmy letni cykl Poland Bike Marathon – nie mogło być inaczej :)

Na starcie w Otwocku stanęło 21 Kamyków zaczynając od naszych 6 latek aż do 40 latków + :)

W Mini Cross nasze dziewczynki pojechały bardzo mocno. Ewcia wywalczyła brąz, a Julcia, nasz nowy „narybek” zajęła 8 pozycję na 13 zawodniczek.

Dystans FAN liczył ponad 8 km, a trasa przebiegała duktami leśnymi o twardym podłożu z kilkoma małymi górkami. Ala i Ola dojechały na metę z wywalczonym brązowym medalem – więc to prawda, że dziewczyny lubią brąz":)  Do trzech brązowych medali dziewczynek złoto dorzucił Michu :) Brawo dzieciaki! Oczywiście pozostałe nasze Kamyczki też przywiozły piękne wyniki ale podium niestety ma tylko 3 miejsca :)

Na starcie mieliśmy również debiutantów Kamykowych :) Kubę i Maćka Gregorowiczów – witamy Was jeszcze raz serdecznie i cieszymy się, że jesteście z nami!

Dorośli zameldowali się na starcie punktualnie o 12.30. Do wyboru mieliśmy dwa dystanse. Mini – 27 km i Max – 60 km. Tym razem cała nasza kamykowa ekipa popedałowała na Mini a nasza Ela Mzyk przywiozła złoto, a do tego nasz trener Rafał Januszewski dołożył srebro w kategorii M2! Brawo!