Aktualności

„7 życzeń spełni się…”

Sezon komunijny w pełni :) Cześć naszych Kamyków jest już po tej pięknej uroczystości, a część czeka na tę chwilę „odstresowując się” na rowerach ;)

I tak było też w tę ciepłą, słoneczną niedzielę, gdzie nasze Kamyki wystartowały w okrojonym składzie na piątym etapie Poland Bike Marathon na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego w Młochowie :)

Na pierwszy ogień poszły nasze bąbelki i od razu pierwszy sukces! Ewa Gruca wywalczyła złoto a Julianna Kramska zajęła 8 miejsce na 18 startujących 6 latek. Przy tak dużej konkurencji i trasie krótkiej aczkolwiek niezbyt „wygodnej” – po tzw „kocich łbach” ..pięknie nasze dziewczyny się spisały:)

Na 9 kilometrowej trasie FAN do startu szykowały się ciut starsze Kamyki :) W sektorach pojawiło się prawie 130 dzieci z różnych kategorii wiekowych. Nadarzyńska trasa była prosta aczkolwiek nie dajmy się zwieść pozorom, bo podłoże było znacznie zróżnicowane i szybkie zmiany przerzutek i torów jazdy mogły zadecydować o ostatecznych wynikach.

Jako 4 open i 1 w swojej kategorii na metę wjechał Michał Gruca. Do grona złotych medalistów dołączyli w pięknym stylu Ola Dorsz i Kuba Gregorowicz a na 2 pozycji – PIERWSZY RAZ W SWOIM ŻYCIU na podium stanął Nikodem Rowicki! Dobre pozycje zajęli również Antek Mrowiński, Maciek Gregorowicz i Karol Skrzyński. Brawo Dzieciaki! Brawo Kamyki! :)

Nadarzyn jest dla nas miejscem szczególnym. Rok temu na trasie wystartowały wszystkie ladies J i od tego się zaczęła też nasza rodzinna przygoda z rowerami – zarażeni pasją kręcenia :)

I w tym roku Nadarzyn jest dla nas szczególny – pniemy się w górę i nasza 5 osobowa „delegacja” w składzie: Ela Mzyk, Beata Moćko, Jacek Dorsz, Rafał Rowicki i Maciej Dąbrowski - zmierzyła się z dystansem MAX 50 km…Wszyscy szczęśliwie ukończyli ten wymagający dystans a Ela dowiozła brąz! :) BRAWO

Na dystansie MINI pojechali Olga Rowicka, Karolina Gruca, Adam Mrowiński, Patryk Wojciechowski i Rafał Januszewski, który wywalczył tym razem brązowy medal.