28. Warszawski Triathlon Zimowy

3, 2 , 1 – start!
Warunki pogodowe były zimowe, w końcu taką mamy porę roku :)

6 kamykowych drużyn stanęło na starcie na warszawskich Stegnach, gdzie zmagali się w konkurencjach na biegu, łyżwach i rowerze. :)

Po kilku tygodniach treningu na łyżwach na naszym lokalnym lodowisku w Radzyminie i cotygodniowych treningach biegowych, czuliśmy MOC :) - oczywiście „MOC z przymrużeniem oka”, bo trudno jest ścigać się z panczenistami czy biegaczami, którzy startują w maratonach. Ale wiara i dobra zabawa prowadziła nas do przodu :)

To co dla nas było ważne – to bycie zespołem i pracowanie każdy z osobna na sukces zespołu!

A najbardziej DUMA nas rozpierała, gdy widzieliśmy walkę naszych dzieci! Tak, tak – nasze „maluchy” też wzięły udział w rywalizacji – wystawiliśmy dwie dziecięce drużyny, w tym najmłodsza nasza zawodniczka – Ola Dorsz na łyżwach. BRAWO!!!

A jak przedstawiała się reszta naszych zespołów – zapraszamy na prezentację poniżej:

Kamyk Radzymin Ladies Team miejsce 9 na 10
Asia Surdyk - Pani Kamyk (bieg)
Olga Rowicka (łyżwy)
Karolina Gruca(rower)